Wyślij pieniądze na Wyspy Salomona. Tanie i szybkie sposoby, żeby wysłać międzynarodowy przelew pieniężny.

Porównaj najlepsze opłaty i kursy dla globalnych przelewów pieniężnych, żeby wysłać pieniądze na Wyspy Salomona

Wysyłam
z
na
Usługodawca
Trustpilot
Prędkość
Całkowity koszt
Kwota otrzymana gdy wyślesz 2,100 zł
Przejdź do usługodawcy

Znaleźliśmy tylko jedną międzynarodową firmę przelewów pieniężnych obsługującą transfery z Polska do Wyspy Salomona, ale mogą być dostępne inne. Regularnie przeglądamy nasze pokrycie i porównujemy ponad 10 dostawców na setkach tras walutowych.

Dlaczego warto porównać u nas

_We only found one international money transfer company supporting transfers from Polska to Wyspy Salomona, but there may be others available. We consistently review our coverage and compare 10+ providers across hundreds of currency routes._

Porównujemy zaufanych dostawców
Porównujemy zaufanych dostawców
Opłaty i kursy są wyświetlane w sposób przejrzysty
Opłaty i kursy są wyświetlane w sposób przejrzysty
Oszczędź pieniądze na swoim następnym przelewie zagranicznym
Oszczędź pieniądze na swoim następnym przelewie zagranicznym

Najlepszy sposób, żeby wysłać pieniądze na Wyspy Salomona

 1. Najtańszy dostawca:   Remitly
 2. Najlepszy kurs wymiany:   Remitly
 3. Najszybszy dostawca:   Remitly
 4. Najlepiej oceniany dostawca:   Remitly

Porównaj usługi przesyłania pieniędzy na Wyspy Salomona

Aby pomóc Ci znaleźć najlepszego usługodawcę do wysłania zagranicznego przelewu na Wyspy Salomona, porównaliśmy 1 dostawców, w porządku od najtańszego do najdroższego, biorąc pod uwagę opłaty za przelewy i kursy wymiany.

 • Porównane usługi przelewów pieniężnych: 1 dostawców
 • Obecnie najtańszy: Remitly
 • Najtańszy koszt: zł124.11 PLN
 • Obecnie najszybszy: Remitly
 • Najszybszy czas: 0–2 dni
 • Obecnie najwyżej oceniony: Remitly
 • Uwzględnieni dostawcy przelewów pieniężnych: Remitly

Jak wykonać najtańszy przelew zagraniczny na Wyspy Salomona?

 • Remitly: 124.11 PLN

Remitly, najtańsza opcja, oferuje kurs wymiany Złoty polski/Dolar Wysp Salomona w wysokości 2.0036 i opłatę w wysokości 124.11 PLN.

Oszczędzi Ci to 0 PLN w porównaniu z Remitly, którego opłata wynosi 124.11 PLN.

Zwróć uwagę zarówno na opłatę podaną z góry przez dostawcę, jak i kurs wymiany Złoty polski/Dolar Wysp Salomona.

Usługodawcy często twierdzą, że są tanim dostawcą globalnych przelewów pieniężnych, który oferuje niskie lub nawet zerowe opłaty, ale w rzeczywistości te opłaty są ukryte w kursie wymiany.

Znalezienie alternatywnych metod wysyłania pieniędzy na Wyspy Salomona nie powinno być trudne – przygotowaliśmy listę tanich sposobów na przelewy na Wyspy Salomona, żeby pomóc Ci w poszukiwaniach.

Na przykład większość tradycyjnych banków dodaje ukrytą marżę do oferowanego Ci kursu wymiany. W przypadku gdy 1 PLN wynosi 2.12958 SBD, Twój bank może dodać marżę w wysokości 3% i zaoferować kurs 1 zł = 2.19347 $.

 • Remitly jest najtańszą opcją, z kursem wymiany PLN/SBD w wysokości 2.0036. Ich opłaty związane z przelewem na Wyspy Salomona to 124.11 PLN.

Jaki jest najszybszy sposób na wysłanie pieniędzy na Wyspy Salomona?

 • Remitly: 0–2 dni

Wysyłanie pieniędzy na Wyspy Salomona jest zazwyczaj dużo szybsze, jeśli korzystasz z usług firmy zajmującej się przelewami pieniężnymi, niż z banku, w którym proces ten trwa zwykle 3–5 dni roboczych. To dlatego, że banki zwykle przetwarzają międzynarodowe przelewy zagraniczne poprzez sieć SWIFT. Ten system polega na przekazywaniu płatności pomiędzy instytucjami pośredniczącymi, co spowalnia proces. Wielu dostawców przelewów pieniężnych zbudowało swoje własne sieci do szybszego przetwarzania pieniędzy, co może nawet znaczyć, że Twoje pieniądze zostaną wypłacone na konto odbiorcy natychmiastowo.

Najszybszym dostawcą przelewów na Wyspy Salomona w naszej tabeli jest Remitly – 0–2 dni.

Kto jest najlepiej ocenianym dostawcą przelewów zagranicznych z Polski na Wyspy Salomona?

Oto jak wypada 1 dostawców, których znaleźliśmy do przelewu pieniędzy na Wyspy Salomona pod względem liczby recenzji i średniej oceny:

 • Remitly - Trustpilot rating: 4.5, Excellent
Przejdź na stronę Remitly

Jak zrobić przelew zagraniczny na Wyspy Salomona?

Masz kilka opcji, jeśli chcesz wysłać pieniądze na Wyspy Salomona:

Przelew bankowy na Wyspy Salomona – większość banków pozwoli Ci wysłać pieniądze za granicę online, odwiedzając oddział lub przez telefon. Płatności do SBD zostaną wysłane bezpośrednio z Twojego konta bankowego na lokalne konto bankowe odbiorcy w wybranej walucie.

Wizyta w oddziale – wielu wyspecjalizowanych dostawców przekazów pieniężnych operuje poprzez sieć oddziałów i agentów, jeśli chcesz, możesz więc odwiedzić stacjonarny sklep i wykonać swoją płatność w SBD w gotówce.

Wyślij pieniądze online na Wyspy Salomona – jeśli wolisz wykonać swoją płatność PLN/SBD online lub za pomocą smartfona, możesz skorzystać z bankowości online Twojego własnego banku lub specjalistycznej usługi płatniczej. Usługi te mogą oferować lepsze kursy wymiany i niższe opłaty niż banki.

Odbiór gotówki – wysłanie płatności do odbioru w gotówce często jest najszybszym sposobem na przekazanie pieniędzy odbiorcy. Zwykle jest to też najdroższa metoda, ponieważ jest traktowana priorytetowo i może być nawet natychmiastowa.

Jak wysłać pieniądze na inne konto bankowe na Wyspach Salomona

Wysyłanie pieniędzy na inne konto bankowe na Wyspy Salomona jest często najwygodniejszą opcją – zarówno dla Ciebie, jak i Twojego odbiorcy. Odbiorca nie musi podejmować żadnych działań, żeby odebrać pieniądze, po prostu otrzyma je na wyznaczonym koncie w wybranej przez Ciebie walucie i będzie mógł je łatwo wydać lub wypłacić.

Jeśli wysyłasz pieniądze z konta bankowego w Polsce na konto bankowe na Wyspach Salomona, wybór wyspecjalizowanego dostawcy może być najtańszym i najszybszym sposobem na dokonanie płatności. Różni dostawcy mają własne procedury dokonywania płatności, ale wymagane kroki są zazwyczaj takie same:

 1. 1
  Utwórz konto
  Zarejestruj nowe konto u wybranego usługodawcy, wpisując swoje dane kontaktowe i podstawowe informacje. Możesz nawet zrobić to za pomocą Facebooka lub Google dla wygody.
 2. 2
  Zweryfikuj
  W zależności od rodzaju płatności konieczne może być zweryfikowanie konta poprzez przesłanie zdjęcia dokumentów tożsamości. Ten krok pomaga chronić Twoje pieniądze i często jest wymogiem prawnym.
 3. 3
  Doładuj
  Dodaj pieniądze do konta w dolarach, korzystając z przelewu bankowego lub płatności kartą.
 4. 4
  Dodaj dane odbiorcy i wyślij
  Gdy wszystko będzie gotowe do wysłania płatności, podaj dane osobowe i bankowe odbiorcy, sprawdź kurs wymiany i opłatę zastosowaną do przelewu i potwierdź. To wszystko – Twoje pieniądze zostaną teraz wysłane i możesz śledzić ich postępy online lub w aplikacji dostawcy.

Sposoby na opłacenie przelewu pieniężnego na Wyspy Salomona

Różni dostawcy usługi przelewów pieniężnych oferują różne opcje finansowania zagranicznych przelewów. Na szczęście, dostawców jest naprawdę wielu.

Przelew bankowy jest zazwyczaj najtańszą metodą, dlatego używamy jej do porównania usługodawców w Exiap. Przyjrzyjmy się kilku opcjom płatności przy wysyłaniu pieniędzy z Polski na Wyspy Salomona za pośrednictwem tych dostawców:

Remitly

Przelew bankowy lub karta (debetowa, kredytowa lub przedpłacona)

Najlepsza aplikacja do przelewów zagranicznych na Wyspy Salomona

UsługodawcaStrona internetowa
Remitly

Remitly: z Polski na Wyspy Salomona

NajtańszyBez opłatNajszybszyNajlepszy kurs wymianyNajlepsze opcje przelewu

Międzynarodowe przekazy pieniężne z Polski można realizować w 138 krajach. Może się okazać, że usługa Remitly jest jednym z najtańszych sposobów przesyłania pieniędzy za granicę, zwłaszcza jeśli korzystasz z promocji dla nowych klientów.

Pros and cons
 
 
 • Wysyłaj w wielu walutach
 • Dostępne są nowe promocje dla klientów, które mogą oznaczać lepsze stawki i niższe opłaty
 • Duży wybór opcji wypłaty, w tym odbiór gotówki
 • Nie możesz zapłacić za swój przelew gotówką
 • Kursy wymiany mogą zawierać marżę

Ile kosztuje wysłanie pieniędzy na Wyspy Salomona za pomocą Remitly?

 • Opłaty za przelew: Opłaty różnią się w zależności od wybranego sposobu płatności i walut
 • Kursy wymiany: Kursy wymiany mogą obejmować niewielką marżę, stawki promocyjne są dostępne dla nowych klientów
 • Dodatkowe opłaty: Opłaty różnią się w zależności od wybranego sposobu płatności i walut

Najlepszy sposób na duży przelew zagraniczny z Polski na Wyspy Salomona

Gdy wysyłasz płatność o wysokiej wartości, szczególnie ważne jest, żeby przeanalizować dostępne opcje i znaleźć dostawcę, który jest bezpieczny, oferuje niskie opłaty i świetne kursy wymiany. Warto również porównać niektórych dostawców w oparciu o czas realizacji przelewu, ponieważ może się on również znacznie różnić.

Niektóre międzynarodowe usługi przekazów pieniężnych oferują zniżki na przekazy o wysokiej wartości, albo poprzez obniżenie opłat, albo poprzez lepszy kurs wymiany. Skorzystaj z kalkulatora porównującego koszty Exiap, żeby upewnić się, że otrzymujesz najlepszą ofertę dla swojego przelewu.

Jak przelać dużą kwotę na Wyspy Salomona

Podczas gdy wysyłanie płatności o wysokiej wartości działa bardzo podobnie do wysyłania jakiegokolwiek innego przelewu za granicę, dostawca może wymagać dodatkowych informacji w celu weryfikacji płatności. Może Cię poprosić o udowodnienie źródła pochodzenia środków, na przykład w celu zachowania zgodności z lokalnymi i międzynarodowymi przepisami dotyczącymi usług finansowych. Jeśli wysyłasz dużą kwotę, musisz również upewnić się, że wybrany dostawca obsługuje tę kwotę, ponieważ mogą obowiązywać maksymalne limity płatności.

Oto, jak wysłać dużą sumę pieniędzy za granicę za pośrednictwem specjalistycznej usługi międzynarodowego przekazu pieniężnego:

 1. 1
  Utwórz konto
  Zarejestruj nowe konto w preferowanej usłudze
 2. 2
  Zweryfikuj
  Zweryfikuj swoje konto, przesyłając zdjęcie dokumentu tożsamości.
 3. 3
  Dodaj informacje o przelewie
  W tym wartość i walutę
 4. 4
  Dodaj dane odbiorcy
  Dodaj dane konta osobistego i bankowego odbiorcy
 5. 5
  Opłać swój przekaz
  Wykonaj lokalny przelew bankowy, użyj karty lub wybierz inną obsługiwaną formę płatności. Twoje pieniądze będą w drodze, gdy tylko dostawca je otrzyma.

Najbezpieczniejszy sposób wysyłania pieniędzy z Polski na Wyspy Salomona

Wybór międzynarodowej usługi przekazu pieniężnego może wydawać się ryzykowny. Jednak nasze narzędzie do porównywania zawsze będzie polecać tylko bezpiecznych dostawców, którzy działają zgodnie z prawem, w jakiejkolwiek części świata się znajdują.

Jeśli szukasz najbezpieczniejszych sposobów wysyłania pieniędzy z Polski na Wyspy Salomona, warto zwrócić uwagę na dostawców, którzy są zarejestrowani i działają zgodnie z FCA. W niektórych przypadkach operatorzy mogą być również regulowani przez PRA. A jeśli wysyłasz pieniądze ze swoim bankiem, możesz również przeczytać o FSCS. Za dużo akronimów? Zobaczmy, co oznaczają.

FCA - Financial Conduct Authority – prawie wszystkie działania finansowe muszą być autoryzowane przez FCA. Zadaniem FCA jest regulowanie i nadzorowanie działalności finansowej, aby upewnić się, że standardy są przestrzegane, a firmy finansowe prowadzą działalność w sposób bezpieczny i legalny.

PRA- Prudential Regulation Authority – PRA istnieje po to, aby zapewnić bezpieczne zarządzanie bankami, towarzystwami budowlanymi, firmami ubezpieczeniowymi i innymi podobnymi instytucjami finansowymi, kontrolować ryzyko i chronić pieniądze klientów.

FSCS - Financial Services Compensation Scheme – FSCS chroni klientów w przypadku upadłości ich banku, ubezpieczyciela lub innej kwalifikującej się firmy świadczącej usługi finansowe. Możesz być w stanie uzyskać odszkodowanie za pośrednictwem FSCS i mieć pewność, że nie stracisz pieniędzy, jeśli bank zbankrutuje lub napotka inne trudności finansowe.

Limity międzynarodowych przelewów pieniężnych na Wyspy Salomona

Nie obowiązuje prawny limit, ile pieniędzy można wysłać do lub z Polski, chociaż banki i inni dostawcy płatności mogą nakładać własne limity. Limity przekazów pieniężnych mogą się znacznie różnić w zależności od dostawcy i tego, w jaki sposób chcesz sfinansować swój przekaz. Gdy płacisz kartą, mogą Cię obowiązywać inne limity niż w przypadku płatności przelewem bankowym.

Trendy kursu wymiany walut dla PLN/SBD

Jak w przypadku wielu walut, kurs wymiany PLN/SBD jest płynny ze względu na zmiany w podaży i w popycie. Wahania kursu walutowego mogą być spowodowane zmianami w sytuacji gospodarczej w Polsce lub na Wyspach Salomona, stabilności politycznej, a nawet zwykłymi spekulacjami dotyczącymi tego, gdzie handlowcy kupują lub sprzedają waluty w oparciu o to, jak ich zdaniem zmienią się trendy.

W tej chwili za 1 Złoty polski można kupić 2.12958 Dolar Wysp Salomona.

Opłata za międzynarodowy przelew bankowy na Wyspy Salomona

Dokładny koszt zależy w dużej mierze od tego, dokąd wysyłasz pieniądze, jaką kwotę, jak chcesz zapłacić i jak płatność zostanie odebrana.

Zazwyczaj wysyłanie pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe odbiorcy za pomocą specjalistycznego serwisu może być dokonywane przy dość niskich kosztach, podczas gdy tradycyjne opłaty za przelewy bankowe mogą być wyższe. Płacenie za przelew kartą kredytową lub gotówką często oznacza również wzrost opłat.

Wysyłając zagraniczny przekaz, nie zapominaj, że całkowita opłata, jaką ponosisz, może zawierać opłatę za przelew zagraniczny, dodatkową opłatę związaną z użytym kursem wymiany oraz opłaty osób trzecich, takie jak opłata za zaliczkę gotówkową od wystawcy karty kredytowej.

Najlepszy kurs dla przekazu pieniężnego na Wyspy Salomona

Najlepszym dostępnym kursem do wysłania pieniędzy na Wyspy Salomona będzie zwykle uśredniony kurs wymiany. Jest on stosowany, gdy banki kupują i sprzedają waluty na rynkach globalnych.

Kurs ten nie zawsze jest jednak dostępny dla klientów indywidualnych wysyłających pieniądze za granicę. Zamiast tego dostawcy często dodają marżę – dodatkową opłatę – do kursu wymiany, który oferują klientom. Zwiększa to koszty i utrudnia zrozumienie, ile dokładnie płacisz za swój międzynarodowy przelew bankowy.

Obecnie średni kurs rynkowy dla przelewów Złoty polski/Dolar Wysp Salomona wynosi 2.12958.

Jak długo trwa przelew bankowy na Wyspy Salomona?

To, ile trwa przelew zagraniczny na Wyspy Salomona zależy od różnych czynników, w tym od dostawcy, z którego usług korzystasz, sposobu płatności i sposobu, w jaki chcesz, żeby odbiorca otrzymał Twoje pieniądze.

Wśród firm, które porównujemy, najszybszym międzynarodowym dostawcą przelewów pieniężnych na Wyspy Salomona jest Remitly, który może dostarczyć pieniądze do odbiorcy na Wyspach Salomona w 0–2 dni. Najwolniejszym zaś dostawcą Złoty polski/na Wyspy Salomona jest Remitly – wysłanie pieniędzy na Wyspy Salomona zajmuje tej firmie 0–2 dni.

Wyślij przelew zagraniczny z karty kredytowej lub debetowej

Niektórzy wyspecjalizowani międzynarodowi dostawcy przekazów pieniężnych oferują możliwość finansowania przelewów kartą kredytową lub debetową. Płatność za przelew kartą może oznaczać, że Twoje środki zostaną szybko odebrane, dzięki czemu dostawca może szybciej przelać płatność na konto odbiorcy. Często wiąże się to jednak z dodatkowymi opłatami, które mogą sprawić, że będzie to droższa opcja niż płatność przelewem bankowym.

Oto przydatna lista dostawców obsługujących płatności kartą:

 • Remitly: Przelew bankowy lub karta (debetowa, kredytowa lub przedpłacona)

Podsumowanie

Jeśli chodzi o wybór najlepszego dostawcy przelewów pieniężnych z Polski na Wyspy Salomona, wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Najtańszy usługodawca w naszej tabeli porównawczej to Remitly, a najszybszy – Remitly. Jeśli zależy Ci na szybkim czasie realizacji przekazu, z Remitly możesz najszybciej wysłać pieniądze na Wyspy Salomona. Remitly może wysłać Twój przelew na Wyspy Salomona w 0–2 dni.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wysyłania pieniędzy z Polski na Wyspy Salomona

Jaki jest najlepszy sposób na przesyłanie pieniędzy za granicę?

Nie ma jednego, najlepszego sposobu na przesyłanie pieniędzy na Wyspy Salomona. Wszystko zależy od Twoich priorytetów. Każdy dostawca oferuje inne koszty, czas realizacji przelewu i udogodnienia. Korzystanie z naszej porównywarki różnych dostawców jest dobrą i małą uciążliwą metodą na znalezienie najlepszej dla siebie opcji.

Jak wysłać pieniądze z Polski na Wyspy Salomona?

Możesz wysłać pieniądze z Polski na Wyspy Salomona, korzystając z usług swojego banku, specjalistycznego serwisu przekazów pieniężnych, e-portfela lub odwiedzając fizyczny punkt przekazów pieniężnych. Każda z tych opcji ma inne wady i zalety, więc najlepsza z nich będzie zależeć od konkretnego przelewu i osobistych wymagań.

Czy mogę wysyłać przelewy zagraniczne z Polski na Wyspy Salomona za darmo?

Nie możesz wysłać pieniędzy z Polski na Wyspy Salomona za darmo. Przelewy zagraniczne generują koszty dla dostawców usług finansowych, więc zawsze pobierana jest jakaś opłata (firma musi pokryć swoje koszty i osiągać zyski). Jednak wielu dostawców ukrywa poniesione przez Ciebie koszty w miejscach trudnych do zauważenia, czyli dodając je do kursów wymiany stosowanych przy przelewach.

Kiedy najlepiej wysłać przelew z Polski na Wyspy Salomona?

Oficjalnie, najlepszy czas na wysłanie pieniędzy z Polski na Wyspy Salomona nie istnieje. Wszystko zależy od czynników, takich jak to, kiedy musisz wysłać pieniądze lub kiedy chcesz, żeby Twoje środki zostały otrzymane. Będzie to również zależało od czasu wysyłania pieniędzy lub opłat oferowanych przez Twoich dostawców lub banki.

Jak upewnić się, że moje pieniądze są bezpieczne podczas przesyłania na Wyspy Salomona?

Wszyscy dostawcy na naszej stronie są regulowani finansowo w krajach, w których prowadzą działalność i posiadają niezbędne licencje. Stosują najwyższe środki bezpieczeństwa w celu zapobiegania oszustwom i ochrony tożsamości. Lepiej jednak dmuchać na zimne.