O Exiap

Kantory wymiany walut są wszędzie, podobnie jak firmy zajmujące się transferem pieniędzy. Wyzwaniem jest znalezienie partnera, któremu można zaufać i który oferuje najlepsze ceny.

W Exiap nie zajmujemy się sprzedażą walut, ale sporo wiemy o tej branży. Exiap jest własnością Wise (dawniej TransferWise), a my włożyliśmy całą naszą wiedzę w tę małą, inteligentną porównywarkę. To właśnie ona sprawia, że nasi użytkownicy za każdym razem do nas wracają. Ponieważ dokładnie sprawdzamy każdego dostawcę i pokazujemy tylko najlepsze dostępne oferty, odwiedzający naszą stronę mogą łatwo znaleźć odpowiedniego dla siebie dostawcę. Porównujemy wszystkie opcje, zwracamy uwagę na opłaty i kursy każdego dostawcy i przedstawiamy oferty z zachowaniem pełnej przejrzystości.

Nadal pracujemy nad naszą usługą. Stale dodajemy nowe funkcje i dopracowujemy nasz algorytm, żeby użytkownicy mogli łatwo znaleźć potrzebne informacje. Odwiedzający uwielbiają naszą darmową usługę. Jak sami twierdzą, dzięki nam oszczędzają czas na sprawdzanie ofert dostawców i ponownie zyskują zaufanie do procesu decyzyjnego.

Zapraszamy więc do odwiedzenia naszej strony. Oprócz porównywarki mamy również mnóstwo pomocnych filmów instruktażowych, wskazówek i recenzji, które pomogą podjąć świadome decyzje walutowe.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego Exiap?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z prawdziwych kosztów transferu pieniędzy. Jednak standardem jest, że za każdym razem, gdy dokonujesz przelewu zagranicznego, tracisz do 8% swoich środków, w zależności od metody. Naszym zdaniem to zdecydowanie za dużo.

Dlatego też pomagamy naszym klientom znaleźć najlepszy sposób na przelew i uniknąć tym samym kosztownych ukrytych opłat i prowizji. Powiedz nam tylko, czego szukasz, a my porównamy dla Ciebie setki dostawców i znajdziemy najlepszą, dopasowaną do Twojej obecnej sytuacji, ofertę.

Dlaczego Wise jest właścicielem Exiap?

To proste! Firma Wise została założona w celu zapewnienia przejrzystości w branży usług finansowych, dlatego też posiadanie strony porównawczej miało sens.

Pozostajemy wierni bezstronności Exiap i z tego powodu opłaty własne Wise przechodzą przez dokładnie taki sam proces porównawczy, jak opłaty wszystkich dostawców na stronie. Jeśli któraś z tych firm jest od nas tańsza, zawsze o tym poinformujemy.

A bezpieczeństwo?

Dokładnie sprawdzamy naszych dostawców i współpracujemy tylko z największymi, najbezpieczniejszymi i najbardziej zaufanymi spółkami z branży na świecie. Więcej informacji o tym, jak działa nasza strona tutaj, a naszą politykę prywatności można przejrzeć tutaj.

Ile to kosztuje?

Exiap nie pobiera od Ciebie opłat, ale my otrzymujemy opłatę za polecenie od banków i dostawców przelewów pieniężnych, z którymi współpracujemy. Chcemy jednak zaznaczyć, że to nie wpływa na cenę, którą płacisz za ich usługi.

Jesteśmy zespołem, którego pasją jest waluta

Jesteśmy zgraną grupą osób dobrze zorientowanych w tajnikach świata globalnej waluty. Dzielimy się wiedzą i spostrzeżeniami, bo chcemy zaoszczędzić naszym klientom pieniądze, czas, a w niektórych przypadkach, także stres.

Finn
Director
Adam
Head of Analytics
Ileana
Content Manager
Catalin
CTO

Co mówią o nas nasi klienci

Bardzo konkurencyjne usługi
Bardzo konkurencyjne, łatwe do zrozumienia i szybkie usługi. Otrzymany od partnerów Exiap kurs wymiany był znacznie bardziej konkurencyjny niż ten z mojego brytyjskiego lub australijskiego banku, co w efekcie pozwoliło mi zaoszczędzić setki dolarów.
M E P R
Dokładnie to, czego potrzebowałem
Świetna współpraca i doskonała znajomość rynku. W krótkim czasie udało mi się znaleźć dokładnie to, czego potrzebowałem. Wkrótce ponownie skorzystam z ich usług.
Bernard K
Dobrze jest otrzymać bezstronną opinię
Dziękujemy Bec i Exiap za pomoc. Dobrze jest otrzymać bezstronną opinię, która pomaga podejmować ważne decyzje finansowe.
Peta D

Potrzebujesz pomocy? Wyślij do nas wiadomość e-mail.